BROWSE DISASTER RECORDS
Back to Main Page

Showing 141 - 160 of 387 Records

#141
Jumlah mangsa banjir di Johor meningkat kepada 578
Category: Flood Occurence Date: Mon, 5 Nov 2012
#142
24 rumah rosak akibat ribut di Miri
Category: Typhoon Occurence Date: Thu, 1 Nov 2012
#143
Tiga rumah terjejas akibat tanah runtuh
Category: Landslide Occurence Date: Tue, 30 Oct 2012
#144
Weak Earthquake Hits Kudat, Sabah
Cause
Earthquake epicentre is 22km of South Kudat
Category: Earthquake Occurence Date: Sun, 21 Oct 2012
#145
11 rumah rosak akibat angin kencang
Category: Typhoon Occurence Date: Fri, 19 Oct 2012
#146
Mangsa banjir di Pendang meningkat kepada 206 orang
Category: Flood Occurence Date: Mon, 1 Oct 2012
#147
Penduduk Tomis Jaya diancam masalah tanah runtuh
Category: Landslide Occurence Date: Tue, 18 Sep 2012
#148
M'sia masih selamat dari ancaman siklon: Pakar
Category: Typhoon Occurence Date: Mon, 3 Sep 2012
#149
Sipitang village hit by flood
Category: Flood Occurence Date: Tue, 24 Jul 2012
#150
10 rumah terbang atap, dinding
Category: Typhoon Occurence Date: Sun, 24 Jun 2012
#151
Air Pasang....
Category: Flood Occurence Date: Mon, 11 Jun 2012
#152
Gempa bumi lemah berlaku di Kunak
Cause
Epicenter: 11km barat dari Kunak
Category: Earthquake Occurence Date: Wed, 30 May 2012
#153
Rumah ranap akibat angin kencang
Category: Typhoon Occurence Date: Sat, 26 May 2012
#154
30 Keningau homes risk being washed away
Category: Erosion Occurence Date: Mon, 14 May 2012
#155
Batuan dasar di Kiau Taburi kurang stabil: UMS
Category: Landslide Occurence Date: Sun, 13 May 2012
#156
Kawasan tanah runtuh belum stabil
Category: Landslide Occurence Date: Fri, 11 May 2012
#157
Tanah runtuh, rumah tertimbus
Category: Landslide Occurence Date: Thu, 10 May 2012
#158
Keselamatan penduduk Tenom Lama terancam
Category: Erosion Occurence Date: Wed, 9 May 2012
#159
Kejadian berlaku di kilometer 83.9, Jalan Tamparuli-Ranau pada Ahad akibat hujan lebat. Insiden tanah runtuh berulang
Cause
Akibat hujan lebat yang berterusan
Category: Landslide Occurence Date: Mon, 7 May 2012
#160
6 terjejas rumah ranap akibat hakisan tanah
Cause
Dipercayai akibat hujan lebat yang kerap berlaku
Category: Landslide Occurence Date: Sun, 29 Apr 2012